Zboží skladem expedujeme každý den.
Více variant Náš tip Efekt lupa
  • 1 z 14
 

Kulatý polštář BLOOM

 

Sedací polštáře z dílny studia LIV jsou naplněny masážními míčky, které mají pozitivní vliv na pohybový aparát. Kulaté polštáře dodáváme v několika trendy barvách a ve dvou velikostech.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
5 500 Kč 5 000 Kč 5 500 Kč 5 000 Kč 5 500 Kč 5 000 Kč 5 500 Kč 5 000 Kč 5 500 Kč 5 000 Kč od 5 000 Kč
   
Kategorie Sedací polštáře
 

BLOOM je kulatý polštář, který si zamilujete vy i vaše děti. Důvodem jsou nádherné barvy odolných látek, které se skoro nešpiní, a velká variabilita výrobků - polštář se při hraní může změnit v želví krunýř nebo třeba nahradí polstrování houpacího křesla. V sekci Inspirace se můžete podívat, jak lze výrobky používat třeba při hře s dětmi. 

Polštáře jsou plněny středně velkými masážními míčky, které jsou využívány pro techniku míčkové facilitace, což je masážní technika pro uvolnění svalů při vadném držení těla a pro snížení napětí svalů kolem dýchacích cest, což pomáhá zejména dětem lépe zvládat dušnost při astmatu. BLOOM se hodí všude tam, kde potřebujete odpočívat, meditovat, sedět nebo polehávat. Výrobek je součástí kolekce české nábytkové designerky Lindy Vrňákové, se kterou velmi rády spolupracujeme. Více o filozofii výrobků a designérce se dočtete v sekci Spolupráce

Materiál: 100% polyester s hustotou 514 g/m2; certifikované masážní míčky

Rozměry: Ø 65 cm nebo Ø 75 cm

Vyrobeno v České republice.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.