Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

BARVA ROKU 2020

Je to tu, nejkrásnější část roku v bytovém designu = NOVÁ BARVA ROKU.

Každý rok s nadšením čekám až Institut PANTONE vyhlásí barvu roku, protože může začít plánování drobných změn v interiéru, nakupování doplňků a nového zboží, objednávání tapet a barev pro výmalbu. Někdy se s výhercem této "ankety" pracuje trochu hůř, jako když zvítězila baby blue, ale letos je to jinak. Ptáte se, která barva je tou vyvolenou královnou roku 2020? KLASICKÁ MODRÁ

BARVA ROKU 2020

PANTONE zvolil modrou barvu. Konkrétně odstín 19-4052 Classic Blue, když jsem to četla, hlavou mi proběhla 2. minuta písničky Sestřičky barvičky od slovenské dvojice Smejko a Tanculienka. Je to sice velmi zarážející asociace, ale v této části písničky děti vyhazují do vzduchu různobarevné pigmenty a ve mně to nějak evokovalo oslavu vítězství mé nejoblíbenější barvy.

Rok 2020 má být podle numerologů magickým a jak víte - jsem milovníkem nových začátků, plánů, předsevzetí a nadějí. Tmavě modrá je elegantní tradiční barvou, která nás provází staletí. Barva nevybočuje, naopak je všude kolem nás a evokuje klid a potřebný pocit bezpečí.

JAK A KDE JDE BARVA POUŽÍT?

Když jsme v říjnu 2018 sestavovaly prvotní nabídku našeho e-shopu, shodly jsme se, že základem sortimentu bude tradiční barevná kombinace = modrá & bílá. Obě dvě (MY DVĚ) jsme totiž trochu staromilci, jak můžete vidět při našich realizacích a inspiracích. Postupně jsme doplňovaly nabídku o dřevěné a proutěné kousky. No a v letošním roce se náš výběr a práce snad začne trochu úročit :-)))) 

Modrá barva nechá dřevu nádherně vyniknout, tak zkusme s modrým obdobím opustit bílé lamino a vraťme se ke kráse dřeva a proutí. Možná vás tato kombinace začne zase bavit a zjistíte, že masiv a ručně dělané výrobky už nejsou nedostupný luxus.

Pokud chcete vidět výrobky z naší nabídky, po kterých tajně toužíme nebo už je máme doma, tak tady jsou...

1) TOP jsou pro mně tmavě modré ručně malované hodiny.

 2) Modro-bílé ubrusy a polštáře z českého žakáru

 

3) Dřevěné mlýnky

 

Přejeme krásný a modře laděný rok 2020.

Petra F.

stylovka_logo_02_02

 

P.S. O Silvestra mi v hlavě hrál Svaz českých bohémů, tak to semnou ještě nebude tak zlé ;-)