Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

Luxusní pelíšek pro pejsky

Míčkování bude Vašeho miláčka bavit i ve spánku. Tento luxusní pelíšek pro psy je tvořen polštářem z masážních míčků a dřevěného korpusu. Možno zakoupit i samostatně - pouze pošltář.

Unikátní pelíšek vznikl ve spolupráci s designovým studiem LIV, za kterým se skrývá Linda Vrňáková. Dřevěný korpus, který bude chránit Vaše zdi před znečištěním a oděrkami, je doplněn speciálním polštářem pro zdravé spaní Vašeho mazlíčka. Polštář je stejně jako například masážní dětská křesla plněn speciálními míčky, které jsou podstatou unikátní české fyzioterapeutické metody. Podrobnější informace o metodě míčkování najdete v sekci Spolupráce. 

Veškeré výrobky, které prodáváme by měly mít styl, ale hlavně by Vám měly sloužit. Při tvorbě pelechu jsme kladly důraz nejen na vnější materiál polštáře a jeho vlastnosti, ale třeba i na výběr vnitřního obalu míčků. Výsledkem je polštář, jehož snímatelný a pratelný potah tvoří velmi odolná textilie. Vnitřní část polštáře tvoří terapeutické míčky zašité do pevného materiálu, který za žádných okolností nešustí (všichni zkušení majitelé čtyřnohých kamarádů jistě pochopí, proč je tato vlastnost tak důležitá)! Dřevěný korpus pelechu je z obnovitelného materiálu a není chemicky ošetřen. Pokud jste kreativní, tak můžete korpus natřít, aby dokonale zapadl do Vašeho interiéru.  

Materiál korpusu: smrkové dřevo

Materiál polštáře: 100% polyester s hustotou 514 g/m2; certifikované masážní míčky

Cena: 1990 Kč (pouze masážní polštář) - 2490 Kč (cena, včetně dřevěného korpusu)

Barva: pudrově růžová/ nemořené dřevo

Vnější rozměry korpusu:

Šířka: 39 cm

Délka: 60 cm

Výška: 20 cm

Vhodný pro zvíře s váhou do cca 10 kg.

Vyrobeno v České republice.

Fotogalerie: