Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

Jak bydlí naše dvorní fotografka

Dnes Vás vezmeme na prohlídku domu, kde bydlí naše dvorní fotografka. S Michaelou Mrázkovou jsme na projektu spolupracovaly od úplného začátku. Myslím, že mohu bez obav říct, že spolupráce byla přínosná pro obě strany, protože jsme se všechny dozvěděly hodně nového. My třeba vstáváme mnohem dřív, než by se nám chtělo, a rodina dostává večeři o trochu později, než by si přála, protože prostě nejkrásnější fotky pořídíte při úsvitu a při západu slunce.

Velmi nás potěšilo, že ani druhá strana nezůstala nedočtená, a když nám při jednom focení Míša s výčitkou řekla, že teď se kvůli nám na vše kouká jinak a bude muset vyměnit nádobí a utěrky v úplně nové kuchyni, strašně nás to potěšilo. Nejen, že jsme získaly věrného zákazníka ještě před spuštěním e- shopu, ale povedlo se nám ukázat, že krásné kombinace materiálů a barev dokáží z domu či bytu vytvořit domov, ve kterém budete chtít trávit čas s přáteli a rodinou.

Kdo je Michaela Mrázková? Mladá slečna, která právě dokončuje fotografickou školu, ale už několik let se aktivně věnuje focení svateb, párových fotografií, newborn fotografií a mnoha dalším. Má vlastní fotoateliér, kde vznikaly i naše produktové fotografie. Více o Míše zjistíte z jejího instagramu: @michalka_elii a my už teď nahlédneme k mladé fotografce domů.

Tvůj ateliér známe důvěrně, ale bereš si práci i domů?

Určitě ano. V ateliéru se odehrává ta první část mé práce. Vše nanosit, naaranžovat, nafotit z mnoha úhlů. A pak ta méně zábavná část - sednout si k počítači a začít vybírat fotky, které budu upravovat pro zákazníka. Potom doladit všemožné drobnosti,. Aby byla fotka dokonalá, zabere to spousty času.

Jaký styl bydlení preferuješ?

Mám ráda spíše minimalistické interiéry, kde se dá měnit atmosféra pomocí textilních doplňků. Ráda často měním polštářky, deky a plédy. Zároveň mám ráda pořádek a čím méně věcí doma mám, tím méně nepořádku udělám. Bohužel po spolupráci s vámi začínám plnit interiér novými a novými kousky, ale snažím se vybírat jen opravdu zajímavé kousky. Poslední úlovek jsou skleněná brčka, která jsem si zamilovala, a potom bílé bedničky z focení pro vás. Ty jsem prostě nemohla vrátit :-)

Jak to máš s barvami?

Momentálně u mě boduje růžová v kombinaci s různými odstíny šedé, ale to se může rychle změnit :-) Jak vidíš momentálně mám růžovou i na pantoflích. 

Je nějaké místo kam nás nenecháš nahlédnout?

Šatna :-))), protože tam je věcí opravdu hodně a musím si nechat nějaké tajemství. Než se rozloučíme, tak vás nechám nakouknout do ložnice. 

Moc děkujeme za rozhovor a milou spolupráci.

Petra F.