Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

Houpací křesla SWINGY IN

Závěsné křeslo Swingy je jako stvořené k relaxaci, kterou občas všichni potřebujeme. Skvěle se bude vyjímat i v pracovně, ložnici nebo obývacím pokoji.

Houpací křeslo úctyhodných proporcí bude nepřehlédnutelným solitérem nejen v dětském pokoji. Houpání v něm je úžasné, takže si jeho umístění rozmyslete, aby jste ho dětem nezáviděli. Vzhledově zapadne do jakékoliv místnosti domu či bytu. V letních dnech se může přesunout i ven (ukázku najdete v sekci Inspirace). Potahový materiál je ošetřen technologií Aqua Clean pro snadné čištění. Jedná se o látku vysoce odolnou proti opotřebení. Nově nabízíme i variantu outdoor, kdy je potahová látka přímo určena pro venkovní použití.

Křeslo SWINGY IN vzniklo jako součást klauzurní práce nadané designerky Lindy Vrňákové, která působí pod značkou LIV. Proč je pro nás tento produkt bestsellerem? Protože ctí všechny hodnoty, které bychom chtěly u našich produktů zachovat:

- perfektní nápad

- skvělý vzhled

- praktické při použití

- ruční česká výroba od A až do Z doplněná kvalitním zbožím z Evropy.

 

Materiál: 100% polyester s hustotou 514 g/m2; certifikované masážní míčky, bukové dřevo

Barvy indoor: fialová, hořčicová, malinová, tyrkysová, světle šedá

Barvy outdoor: tmavě šedá

Cena: 19 999 Kč v základním provedení indoor; příplatek za outdoor provedení + 3 000 Kč; přesná cena bude stanovena dle konkrétní poptávky

Rozměry: 110 x 160 cm

Délka rozpěry: 104 cm (rozpěrná tyč)

Nosnost: 120 kg

Odstup od stěny: minimálně 90 cm

Minimální výška stropu: 240 cm

Uzle na konopných lanech umožňují nastavení polohy křesla.

Vyrobeno v České republice.

Fotogalerie: