Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

Lívanečník smaltovaný 24 x 36 cm

Snídani jako dělali vaše babičky už zvládnete také. Tradiční smaltovaný lívanečník vám bude kdykoliv k ruce. Vypadá totiž tak krásně, že ho nebudete ani ukládat ;-)

Tmavě modrý lívanečník je praktickým a krásným doplňkem do kuchyně. Litina rovnoměrně rozvádí teplo, takže příprava jídla bude o něco rychlejší. Vnitřní část formy je opatřena bílým potravinářským smaltem, který krásně kontrastuje s vnější tamvě modrou barvou.

Nebojte se smaltu je skutečně odolný a bude Vás těšit dlouhá léta. Navíc je možná i jeho renovace (předávat se tedy skutečně může z generace na generaci).

Skladem máme tmavě modré nádobí, ale pokud budete mít zájem, tak jsme schopni dodat dalších 9 odstínů (od žluté po tmavě zelenou). Stačí nám jen napsat.

Smaltované nádobí slaví v posledních letech velký comeback. Můžeto ho použít na vaření na plynovém hořáku, indukci, elektrické i sklokeramické desce. Můžete ho dát do myčky, ale pozor nedávejte ho do mikrovlnky! Smalt je totiž pouze povrchová úprava, která pokrývá plechový (extra lehký) nebo litinový (extra těžký) základ = tzv. odlitek/polotovar.

Materiál: posmaltovaná šedá litina

Cena: 2 590 Kč

Barva: tmavě modrá, bílá, černá, tmavě zelená, červená, bledě modrá

Rozměry:

Délka: 36 cm

Šířka: 24 cm

Vyrobeno v České republice.

Fotogalerie: