Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

Sedací polštáře BLOOM a BLOCK

Sedací polštáře z dílny studia LIV jsou naplněny masážními míčky, které mají pozitivní vliv na pohybový aparát. BLOOM je kulatý polštář plněný středně velkými masážními míčky. Novinkou jsou čtvercové polštáře BLOCK, které jsou plněny velkými masážními míčky.

Děti si polštáře zamilují pro nádherné a výrazné barvy potahových látek. Rodiče si je oblíbí pro kvalitu a odolnost látek, které se skoro nešpiní. Velká variabilita výrobků pak nadche všechny - polštář se při hraní může změnit v želví krunýř nebo třeba nahradí polstrování houpacího křesla. V sekci Inspirace se můžete podívat, jak lze výrobky používat třeba při hře s dětmi. 

Polštáře jsou plněny různě velkými masážními míčky, které jsou využívány pro techniku míčkové facilitace, což je masážní technika pro uvolnění svalů při vadném držení těla a pro snížení napětí svalů kolem dýchacích cest, což pomáhá zejména dětem lépe zvládat dušnost při astmatu. BLOOM a BLOCK se hodí všude tam, kde potřebujete odpočívat, meditovat, sedět nebo polehávat. Výrobek je součástí kolekce české nábytkové designerky Lindy Vrňákové, se kterou velmi rády spolupracujeme. Více o filozofii výrobků a designérce se dočtete v sekci Spolupráce

Materiál: 100% polyester s hustotou 514 g/m2; certifikované masážní míčky

Barvy: fialová, hořčicová, malinová, tyrkysová, světle šedá

Cena BLOOM: 4 995 Kčv základním provedení; přesná cena bude stanovena dle konkrétní poptávky

Cena BLOCK: 5 495 Kč v základním provedení; přesná cena bude stanovena dle konkrétní poptávky

Rozměry polštáře BLOOM: Ø 65 cm nebo Ø 75 cm

Rozměry polštáře BLOCK: 65 x 65 cm

Vyrobeno v České republice.

Fotogalerie: