Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

Houpací křeslo třikrát jinak

Nevíte co dělat v zimě? HOUPEJTE SE!

My patříme k těm lidem, kteří zimu bezmezně milují. Úplně si nepřipouštíme kalamity kvůli námraze, odhazování sněhu (doufejme, že letos nějaký bude) a solení chodníku. Když se řekne zima, tak se nám jednoznačně vybaví Vánoce a hned potom idylický obrázek zimní ladovské krajiny. Bohužel realita bývá často jiná, proto je potřeba mít doma místo, kde můžete bezstarostně relaxovat. Dokonalý odpočinek si užijete díky houpacím křeslům.

ZÁVĚSNÁ HOUPACÍ KŘESLA

Vybraly jsme pro Vás hned několik variant houpacích křesel. Jestliže patříte k těm šťastnějším co mají doma betonové stropy, dřevěné trámy nebo jiné konstrukce, které jim dovolí instalovat závěsné křeslo, máte vyhráno. Nádherná závěsná křesla od designového studia LIV najdete v naší nabídce. Jejich úctyhodné rozměry umožňují dokonalou relaxaci a pokud nejste hromotluci, tak se v nich dokážete úplně schovat před okolním světem. Co všechno křeslo umí, můžete omrknout ve fotogalerii autorky Lindy Vrňákové.

 

Jestliže Vám proporce bytu nedovolují se při výběru houpacího křesla "rozšoupnout", nezoufejte - máme pro Vás i další dokonalé typy. My jsme se už dávno zamilovaly do houpacího křesla VITRA RAR, jehož dokonalý design vznikl díky návrhu Charlese a Ray Eamsovým. Manželé byli mimo jiné průkopníky sklolaminátu a plastů, které umožnily vytvarovat tělo křesla v jednom kuse. Skořepina sedadla byla doplněna  podnožím z různých materiálů. Eamesovi během své designerské kariéry zkoušeli mnoho v té době nových materiálů jako třeba hliník, dřevěná kulatina nebo ocelové tyče. Pokud přece jen toužíte užít si kouzlo masážních míčků, tak do plastové skořepiny tohoto legendárního křesla dokonale pasuje kulatý podsedák BLOOM z naší nabídky. Když nám napíšete, můžeme Vám dodat i samotné houpací křeslo VITRA RAR.

Nesmíme zapomenout ani na milovníky tradičnějšího designu a přírodních materiálů. Jestliže k nim patříte, tak si zamilujete nabídku křesel od tradiční nábytkářské společnosti TON a.s., která má svou výrobu již od roku 1861 v Bystřici pod Hostýnem. Společnost proslula neotřelým designem ručně ohýbaného bukového dřeva a neskonalou kvalitou svých výrobků. Na čem se u nich můžete zhoupnout? Třeba na houpacím křesle wave, jehož návrh vytvořil Michal Riabič ku příležitosti 150. výročí ohýbání nábytku v Čechách. Pokochejte se neotřelým designem tohoto solitéru přímo u TON a.s.

Snad jste po přečtení našeho článku dostali chuť se zhoupnout a pokud jste to i udělali, tak to s námi sdílejte třeba na našem Facebooku.

Petra