Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

Tipy na neokoukané vánoční dárky

Podzim už vládne plnou silou a většina z nás začíná přemýšlet nad nákupem prvních dárků. Vánoce a období adventu jsou mým oblíbeným obdobím, ráda zapaluji svíčky všude po domě, nevadí mi ani permanentní úklid, protože je spojený s různým šoupáním nábytku a zdobením oken, komod a dveří. S manželem v tomhle nejsme úplně za jedno, protože on miluje chladný podzimní vzduch a ranní mlhy, a zrovna se nevyžívá v šoupání sedačkou, instalaci pichlavých větví do výšek nad 2 metry a dalších činností, bez kterých by Vánoce snad ani nepřišly :-)

Naštěstí mám malého spojence s velkou mocí. Naše malá dcera také propadla kouzlu plamene svíček, výrobě dekorací a zdobení domu a její prosby o mužskou pomoc bývají vyslyšeny mnohem rychleji než ty mé (jinak by mu z ní praskla hlava :-))

Přiznávám, že nad dárky pro moje nejbližší přemýšlím celý rok, nápady si zapisuji do diáře a kupuji s dostatečným předstihem. Samozřejmě se každý rok najdou problémoví jedinci, většinou chlapi, kteří všechno mají a nic nechtějí. Potom pro inspiraci obrážím články se stejným nadpisem, jako má tento: "Tipy na vánoční dárky" a můžu vám říct, že na žádný skvělý tip jsem ještě nikdy nenarazila :-)

Teď už jsem vás určitě nalákala na další čtení článku, který píše ženská, co nemá nic lepšího na práci, než od září nakupovat dárky a ještě se nepodělí o žádné úžasné nápady, které by vás, normální lidi, 20. prosince zachránily :-D

Ještě jsem zapomněla říct, že se snažím najít dárky, které budou mít nápad, nebudou jen kopírovat nápad někoho jiného a nepojedou sem přes půlku světa (pokud je možné je sehnat v ČR nebo alespoň v EU). Nádhernou filozofii má česká značka Manufaktura: "Vneste do Vašich domovů atmosféru s produkty, ve kterých se skrývají hodiny a hodiny ruční práce a dovednosti mistrů řemeslné výroby. Pozvěte si domů českost a autentičnost".

Značka Manufaktura nabízí velmi kvalitní kosmetické výrobky. Pokud namítnete, že je to vidět na ceně, nejprve je vyzkoušejte. Mohu s klidným srdcem říct, že jejich sprchové gely vydrží zhruba 3 x déle než ty běžně prodávané v drogériích. Pokud hledáte dárek pro ženu nebo i muže, který bude krásně vypadat, bude kvalitní a spotřebuje se, takže za rok můžete zkusit obdarovat svoje blízké jinou řadou, mám tip:

Možná si říkáte, že sprchový gel a šampón nejsou zrovna originální dárky, ale Manufaktura má jedinečný design obalů, takže prázdné lahvičky určitě neskončí v koši, jejich dárkové krabice jsou také nádherné a já v jedné takové schovávám šminky.

No a ještě mi zbývá se podělit o TIP NA DÁREK PRO DĚTI. Nejsem favoritem přeplněných pokojíčků plných nefunkčních, nepromyšlených "krámů" a vždy, když musím bojovat s otázkami dcery, se v tom jen utvrdím. Nevím, jak to máte s dětmi vy, ale raději bych se v budoucnu vyhnula těmto dotazům:

  • Mami, proč se panenka jezdkyně nevejde do třmenů sedla, které má ten její koník???
  • Mamčo, proč mi prodali sliz, který neslizuje???
  • Mamko, proč mi Ježíšek přinesl hračku, která je zabalená v tolika obalech, které jen vyhodíme do koše???

Nedávno jsem narazila na kalendáře Lyonis s.r.o., které mě uchvátily a poklonu musím vyseknout i autorům jejich článků na blogu. Pokud se na podzim raději věnujete čtení v teple domova, tak na ně koukněte.

Přeju krásné předvánoční nákupy a pokud to jde, zkuste nakupovat v duchu "méně je více". Kdybyste náhodou nevěděli, jaké dárky koupit manželce, dceři, babičce nebo tchýni, koukněte do naší nabídky. Přece jen provozuji e-shop, tak si musím přihřát polívčičku :-)

Petra F.

stylovka_logo_02_02