Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

Vánoční dárek pro letošní rok

Hledáte dárek pod vánoční stromeček? My už jsme si ho daly v říjnu - je to náš e-shop a díky tomu Vám s výběrem dárků poradíme. 

Dárek pro ženu

S výběrem dárků pro ženy to bývá snadnější, než s těmi pro muže. Ženská duše většinou touží po mnoha maličkostech, které by učinily krásnější její okolí nebo ji samotnou. Pokud tedy vyberete kvalitní výrobek z oblasti kosmetiky nebo bytového designu, neuděláte chybu. Právě s bytovými doplňky můžete sklidit velký úspěch, protože máte na výběr z mnoha neotřelých nápadů. Jestliže je Vaše manželka, sestra nebo maminka typická romantička, určitě neodolá barevně sladěným sadám keramiky a stolního textilu. Hledáte dárek pro praktickou ženu, ale chcete, aby byl výjimečný? V tom případě sáhněte po designových mlýncích na koření nebo kvalitních servírovacích podnosech z tropického dřeva. Pokud to stále ještě není ono, mrkněte na fotografie dalších výrobků z naší nabídky:

Dárek pro muže

S muži to bývá obecně náročnější - nejen, že jsou od přírody trochu líní a nepořádní, ale nebývají moc rozmarní, takže vybrat dárek, ze kterého budou mít radost, je někdy dost těžké. Když využijeme jejich slabosti v náš prospěch, můžeme pro milovaného lenocha zakoupit třeba designové relaxační křeslo. "Bordelář" si zase zamiluje stylovou bednu, do které může naházet vše, co nemá být viděno a ztraceno. Poslední tip patří gurmánům a kuchařům, kterým se bude zaručeně hodit sada pro přípravu jídla na grilování. A nejlepší na tom jen, že všechny tyto dárky využijete zároveň i Vy ;-)

Dárek pro naše nejmenší

Vidět nevinou dětskou radost patří mezi nezapomenutelné okamžiky. Pokud nechcete po Vánocích zjistit, že radost z hraček byla sice krásná, ale Vy teď potřebujete větší byt, tak zkuste raději vybrat funkční věci do pokojíčku. Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit dřevěný nábytek v kombinaci se skicákem a pastelkami. Od té doby, co jsme daly našim holčičkám do pokojíčků lavici se stolkem, kreslení je na programu každý den. Hračkou a zároveň parádou je dětská kabelka, kterou ocení každá malá slečna. Pro další inspiraci zařazujeme několik fotografií:

Náš e-shop & největší dárek

V předchozích příspěvcích jsme Vám slíbily, že Vás necháme nakouknout do zákulisí a trochu se rozpovídáme o tom, jak vlastně Stylovka vznikla. Vánoční atmosféra vybízí k určitému sentimentu, tak vzhůru do toho ;-) Známe se od střední školy a každá máme doma jednu malou holčičku. Vysokou školu jsme studovaly každá na jiném konci republiky a ve zcela nesourodých oborech. Kontakt jsme ale nikdy nepřerušily a když jsme se po pár letech zase sestěhovaly trochu blíž sobě, začaly se dít věci :-D

E-shop vznikl vlastně na základě jednoho ANO, které bylo odpovědí na prostou otázkou: Nezaložíš si se mnou obchod s hezkými věcmi do bytu? Byl začátek roku 2018 a pak už to šlo krok za krokem. Přípravy trvaly několik měsíců a momentálně je tenhle náš projekt stále ve fázi zrodu, kdy se každý den učíme nové věci, krademe volné chvilky na práci jak to jen jde a doufáme, že se to v nějaké "blízké" budoucnosti zúročí. Moc nás baví dělat věci zase společně, a i když je to všechno trochu nové a ne vždy se vše vyvíjí podle našich představ, jsou to úžasné "zážitky v začátcích".

Fungování e - shopu je hodně o focení (někdy jen o aranžmá a focení), takže permanentně vše vybalujeme, zabalujeme, převážíme sem a tam. Většinou to funguje tak, že když je vše dokonale připravené a je nejlepší světlo, vzbudí se jedna z našich milovaných dcer - pracovně je označujeme jako "kaziči dekoru". Po dvouhodinovém focení můžete pak následně u počítače zjistit, že máte na většině fotek dětské nožičky, kus ukousnuté sušenky, drobky od perníku a podobně. Podívejte se sami, jaká je to divočina...

 

 

Hezké Vánoce Vám všem

přejí

Petra & Linda