Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

Háčkuje nám Adla

Chtěly jsme doplnit nabídku doplňků do dětského pokoje a při hledání jsme narazily na háčkované výrobky od Adély Horynové. Domluvily jsme se na schůzce a výsledkem jsou háčkování zajíčkové a miminka jen pro náš e- shop.  Zároveň jsme mohly zařadit do naší nabídky dětské uchopovačky, které při focení nadchly všechny "zapůjčené" děti.

Adéla je velmi energická žena, která ráda zrealizuje jakýkoliv Váš nápad, takže jsme měly vyhráno. Někdy je totiž těžké přemluvit dodavatele, aby udělali výrobek podle našich přestav. Toto ovšem nebyl ten případ. Adla všechny výrobky vytváří u sebe doma. Aktuálně je na mateřské dovolené, kterou kromě mnoha hodinového háčkování prokládá svou původní prací. Náš obdiv tedy nesklidily jen nápady na výrobky, fotografie, videa, ale hlavně kapacitní možnosti Adly :-) Jak o sobě sama píše "nákupem výrobků podporujeme nápady neposedné mámy na mateřské dovolené".

Časovou náročnost ruční výroby dokládají hodiny strávené nad jediným výrobkem. Třeba výroba našeho zajíček trvá 6 hodin a obsahuje neuvěřitelných (pro nás neháčkaře neuvěřitelných) 1 480 oček. Všechny výrobky jsou zhotovovány z příze s atestem pro děti do 3 let. Doufáme, že Vás výsledek naší spolupráce bude bavit.