Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

Maruška „Pytlíčková“ a Mapyk

První pytlík značky Mapyk, za kterou stojí Marie Hubičková, se k nám dostal jako dárek. Když jsme se pak dozvěděly, jak vlastně vznikl nápad na tyto pytlíky na pečivo a jaká je filozofie paní Marušky, rozhodly jsme se, že by mohly dobře doplnit stávající sortiment našeho e-shopu.

Je to multifunkční a ekologický výrobek, který se vyrábí v České republice, na což při výběru zboží ve Stylovce klademe velký důraz. Vznik Mapyku byla však spíše náhoda. Jeho autorku doma rozčilovaly různé igelitové sáčky a tašky a zároveň ji štvalo ztvrdlé pečivo. Narazila na materiál, který je prodyšný a nepromokavý, vlastně něco jako látka na funkční oblečení. Od toho už byl jen krůček k nápadu a k vytvoření pytlíku, který ale stejně dobře poslouží jako taška nebo dekorativní košíček při servírování.

Sáčky Mapyk plnohodnotně nahradí igelitové sáčky při skladování pečiva, ale i jiných suchých potravin (sušené plody, ořechy, luštěniny a další). V souladu s legislativou prošel i laboratorními testy ve Státním zdravotním ústavu v Praze.