Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

Zdeňka "Šik v kuchyni"

Zástěry z naší nabídky jsou z českých látek podle vlastního návrhu autorky Zdeňky Eliášové, která je Šik (nejenom) v kuchyni. Zdeňky výrobky jsme znaly delší dobu a potom, co jsme potkaly i samotnou autorku, jsme věděly, že tohle bude fajn spolupráce.

Cesta k ryze české výrobě začala překvapivě za velkou louží. První inspiraci pro své podnikání totiž Zdeňka získala při návštěvě zahraničního veletrhu, ze které nakonec vzešla spolupráce s americkou společností. Postupem času chtěla majitelka obchodu Šik v kuchyni začít realizovat své vlastní návrhy a nápady, takže se začalo šít v Čechách.

Na zástěrkách nás baví jejich hravý design, který přímo láká k neotřelým kulinářským zážitkům. Třeba vaření a pečení s malými pomocníky se díky konceptu malá & velká zástěra stane dokonale stylovou záležitostí. Aby byl stylový i zbytek kuchyně, máme pro Vás ještě něco navíc. Zdeňka nám vytvořila návrh běhounů na jídelní stůl, takže výsledek Vašeho snažení můžete prezentovat na dokonale prostřeném a s kuchaři sladěném stole.