Veškeré zboží máme skladem a posíláme každý den!

LucieN Ceramic

Pár romantických kousků keramiky jsme pro vás vybraly v Lucčině ruční dílně. Tvorba jednoduše vyhlížející bílé glazury srdíčkové kolekce je výsledkem velké alchymie a dlouhých hodin práce, které daly vzniknout značce LucieN Ceramic. Že tenhle dlouhodobý proces stojí za to, dokazuje jemný a nadčasový vzhled keramiky, která bude skvělým doplňkem do venkovsky laděné kuchyně, ale rozzáří i moderní interiér. 

Veškeré nádobí vyrábí Lucie v malé dílně nedaleko Loun, každý kousek je originál a je třeba si na něj nějakou tu chvilku počkat. Celý proces začíná vážením hlíny, následuje tvarování a točení na hrnčířském kruhu, zasychání, první výpal, čištění, glazování a zvýraznění detailů. Na závěr se keramika vypaluje za vysokých teplot, proto výrobky zvládnou mytí v myčce i ohřívání v mikrovlnné troubě. Nesmí chybět závěrečná kontrola a pak už může jít nádobí do světa. Jak říká sama Lucka: „Toto není nádobí, které si vystavíte na poličku a budete ho oprašovat. Tohle je nádobí, které budete s láskou používat každý den." 

Srdíčková kolekce nás chytila za srdce, proto si velmi vážíme toho, že Vám ji můžeme nabídnout jako součást dárkových balíčků, kterými potěšíte každou romantickou duši. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.