Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

Hana Kroa DESIGN

Trh s bytovým textilem je obrovský, ale najít v něm něco, co Vás na první pohled uchvátí, je těžké. Nám se tohle stalo, když jsme viděly sadu polštářů s květinovým motivem. Zvědavost nás dovedla až do dílny energické designérky Hany Kroa, která naprosto neotřelým způsobem pracuje s dekoračními látkami.

Výsledkem našeho setkání jsou sady dekoračních polštářů, které jsou kombinací kvalitních anglických látek a autorských látek přímo od značky Hana Kroa DESIGN. Studio je zároveň i dílnou, takže jsme opět mohly nahlédnout tvůrcům pod ruce a dozvědět se něco o filozofii značky.

Hana Kroa je v první řadě designérka, která má bohaté zkušenosti s dekorováním interiérů, a klade důraz na lokální výrobu, kvalitní tisk a přírodní materiály. Zkušenosti získávala také v Nové Anglii, ale sen o vytvoření kolekce originálních látek si splnila v Čechách. Přinášíme Vám ukázku její práce v podobě polštářů s květinovým vzorem, pokud chcete vidět celou promyšlenou kolekci vzorů, neváhejte navštívit přímo pražský showroom.