Během letních prázdnin expedujeme zboží pouze 1 x týdně. Děkujeme za pochopení.

LIV a MY

Začneme koncem - dopadlo to spoluprací, za kterou jsme strašně vděčné. Na první schůzku s Lindou Vrňákovou jsme šly s očekáváním, ale vlastně jsme nedoufaly ve velký úspěch. V hlavě jsme měly nápad na pelechy pro psy, ale zdálo se nám, že pro Lindu to bude příliš malý projekt. Jenže svět je malý a o náhody v něm není nouze. Naše první setkání toho nakonec bylo důkazem, protože Linda právě uvažovala o výrobě pelechů pro psy pod svou novou značkou LIV Pet. Výsledkem je naše unikátní řada pelechů a možnost prodávat další produkty z dílny studia LIV.

Mezi našimi Stylovkami tedy najdete taková jména jako SWINGY IN (houpací křeslo), BLOOM (kulatý sedák) nebo BLOCK (sedací polštář). Spojovacím prvkem všech těchto výrobků jsou masážní míčky různé velikosti, které jsou základem fyzioterapeutické metody s názvem míčková facilitace. Techniku tzv. míčkování vyvinula česká fyzioterapeutka Zdena Jebavá. Během míčkování dochází k reflexnímu působení na vnitřní orgány a svaly, což pomáhá zejména při léčbě dětí trpících astmatem a při vadách držení těla.   

Proč jsme tak rády za tuto spolupráci? Protože Linda ve svých výrobcích shrnuje všechny hodnoty, které bychom chtěly u našeho zboží zaručit:

- perfektní nápad

- neotřelý vzhled

- praktické při použití

- ruční česká výroba od A až do Z doplněna kvalitním zbožím z Evropy.